Služby

VELKÝ SPOLEČENSKÝ SÁL

Nabízíme Vám možnost využití našeho krásného společenského sálu a to pro příležitosti uspořádání např. svatební hostiny, oslavy jakékoli příležitosti, školení, teambuilding. Sál je vybaven profesionální aparaturou zn. Dexon (reproduktory, mixážní pulty, zesilovač), projektorem a plátnem. Na přání připravíme raut dle vašich požadavků a zajistíme bezproblémový průběh jakékoli akce. Kapacita sálu je 120 osob. V zadní části sálu se nachází několik oddělených sociálních zařízení a prostorná vybavená kuchyň. Pokud si zvolíte tuto variantu, automaticky vám náleží i malý společenský sál.

49526096_m
48507564 - party, holidays, celebration, nightlife and people concept - smiling friends with glasses of champagne in club

MALÝ SPOLEČENSKÝ SÁL

Pokud byste si k uspořádání akce vybrali pouze náš druhý, menší sál, nebudete litovat. Součástí sálu je bar, pípa, sociální zařízení se sprchovým koutem, přípravna (lze využít i jako šatnu). Vybavení sálu viz. Podmínky pro pronájem sálu a vybavení sálu.

Máte zájem u nás uspořádat svatbu či firemní akci?

BAZÉN A RELAX ZÓNA

Velmi důležitou částí je relax zóna, která se skládá s několika relaxačních místností, bazénu a whirlpool. Odpočinek je přeci důležitý.  Podmínky pro pronájem těchto prostor, fotogalerii a bližší informace naleznete ZDE.

foto2
foto3

SVATEBNÍ SERVIS

Rádi pro vás zajistíme kompletní svatební servis.

Na venkovním grilu pro vás připravíme grilované speciality dle vašeho přání.

Libovolnou kombinaci výše uvedených položek vám sestavíme na míru dle vašeho přání.

KUCHAŘI DO DOMU

V seznamu www.KuchariDoDomu.cz  si vyberete a objednáte šéfkuchaře nebo catering na akci.

Vyberete si z nabídek ověřených šéfkuchařů menu a cenu.
Stačí zadat poptávku na web www.Kucharidodomu.cz.

Špičkoví šéfkuchaři Vám nezávazně pošlou nabídky menu a cenu.
Vyberete si nejlepší nabídku a svého šéfkuchaře

kucharidodomu-na-web