Služby

VELKÝ SPOLEČENSKÝ SÁL

Nabízíme Vám možnost využití našeho krásného společenského sálu a to pro příležitosti uspořádání např. svatební hostiny, oslavy jakékoli příležitosti, školení, teambuilding. Sál je vybaven profesionální aparaturou zn. Dexon (reproduktory, mixážní pulty, zesilovač), projektorem a plátnem. Na přání připravíme raut dle vašich požadavků a zajistíme bezproblémový průběh jakékoli akce. Kapacita sálu je 120 osob. V zadní části sálu se nachází několik oddělených sociálních zařízení a prostorná vybavená kuchyň. Pokud si zvolíte tuto variantu, automaticky vám náleží i malý společenský sál.

49526096_m
48507564 - party, holidays, celebration, nightlife and people concept - smiling friends with glasses of champagne in club

MALÝ SPOLEČENSKÝ SÁL

Pokud byste si k uspořádání akce vybrali pouze náš druhý, menší sál, nebudete litovat. Součástí sálu je bar, pípa, sociální zařízení se sprchovým koutem, přípravna (lze využít i jako šatnu). Vybavení sálu viz. Podmínky pro pronájem sálu a vybavení sálu.

Máte zájem u nás uspořádat svatbu či firemní akci?

BAZÉN A RELAX ZÓNA

Velmi důležitou částí je relax zóna, která se skládá s několika relaxačních místností, bazénu a whirlpool. Odpočinek je přeci důležitý.  Podmínky pro pronájem těchto prostor, fotogalerii a bližší informace naleznete ZDE.

foto2
foto3

SVATEBNÍ SERVIS

Rádi pro vás zajistíme kompletní svatební servis. Svatební tabuli, výzdobu, zasedací pořádek, fotografa, raut a jiné.

Na venkovním grilu pro vás připravíme grilované speciality dle vašeho přání.

Libovolnou kombinaci výše uvedených položek vám sestavíme na míru dle vašeho přání.